ZOBACZ
NASZE PROJEKTY

Opis realizacji

Lokalizacja: Gdańsk

Ilość pokoi: 2

Metraż: 41,44m2

Mieszkanie zostało zaprojektowane w oparciu o klasyczną i stonowaną bazę w męskim klimacie. Rozbielone ściany powiększają optycznie niewielką przestrzeń sprawiając, że wnętrze staje się większe i pełne światła. Klimat w mieszkaniu zbudowany jest za pomocą detali. Wyrazista tapeta z widocznym splotem, czarne dodatki, a także nietuzinkowy kolor zastosowany w meblach łazienkowych sprawiają, że apartament zyskuje wiele planów i zdecydowanie zwraca na siebie uwagę.

Opis realizacji

Lokalizacja: Gdańsk

Ilość pokoi: 4

Metraż: 82,67m2

Projektując wnętrze z charakterem, trzymaliśmy się kilku zasad. Postawiliśmy na wyrazisty kolor orzechowego drewna, który zestawiliśmy z delikatną formą jasnej kuchni i dodatkami w odcieniach różowego złota. Całość podbita została dzięki grafitowej, przetartej podłodze i przełamana rozbielonym odcieniem różu na ścianie. Na ścianie umywalkowej zastosowano płyty betonowe, które w połączeniu z klasycznym wzorem marmuru są idealnym tłem dla pięknie wykonanej szafki pod umywalkę.

Opis realizacji

Lokalizacja: Gdańsk

Ilość pokoi: 3 pokoje

Metraż: 61,5m2

Klasyczna i wszechobecna czerń, zastąpiona została odcieniem gorzkiej czekolady, która konsekwentnie występuje jako motyw przewodni w całym apartamencie. Towarzyszą jej odcienie złota, granatu na tle wariacji beżu. Dzięki zastosowaniu szklanej ściany pomiędzy salonem, a sypialnią przestrzeń zrobiła się przestronniejsza, bardziej doświetlona i otworzyła się na piękne widoki gdańskiej Motławy. W salonie główną rolę gra ponadczasowa ikona designu - sofa Chesterfield w kolorze cognac’u, której dopełnienie stanowi surowy drewniany stół i metaliczne krzesła.

Opis realizacji

Lokalizacja: Gdańsk

Ilość pokoi: 3 pokoje

Metraż: 18 m2

Łazienki zaprojektowane dla dwóch apartamentów utrzymanych w nowoczesnej wersji stylu vintage. Realizacje wyróżnia prostota i minimalizm. Całość utrzymana została w bieli, czerni oraz odcieniach beży i szarości, które w połączeniu z chromowaną armaturą, fornirowanymi szafkami i skórzanymi uchwytami, tworzą spójną, harmonijną kompozycję.

Opis realizacji

Lokalizacja: Gdynia

Ilość pokoi: 3

Metraż: 72 m2

Komfortowa aranżacja to taka, która jest przede wszystkim praktyczna. W tej postawiliśmy na akcenty naturalne, takie jak drewniana podłoga, klimatyczne płytki podłogowe, ekologiczne materiały obiciowe oraz pledy i koce o grubym splocie. Odcienie szarości idealnie komponują się na tle przygaszonych granatów, które dzięki złotym tonom i czarnym dodatkom nabierają charakteru.

Opis realizacji

Lokalizacja: Gdynia

Ilość pokoi: 1

Metraż: 10 m2

Aranżacja utrzymana w klimacie skandynawskim, stawiającym na świeżość i lekkość formy. Poprzez zastosowanie jasnej kolorystyki, ciemna i przytłaczająca wcześniej kuchnia została optycznie powiększona. Projekt jest pochwałą minimalizmu. Dzięki ograniczeniu ilości mebli kuchnia wcale nie straciła na funkcjonalności, a stała się przede wszystkim praktyczna, estetyczna, ale też bezpretensjonalna i komfortowa.