ZOBACZ
NASZE PROJEKTY

Lokalizacja: Gdańsk

Ilość pokoi: 2

Metraż: 41,44m2

Mieszkanie zostało zaprojektowane w oparciu o klasyczną i stonowaną bazę w męskim klimacie. Rozbielone ściany powiększają optycznie niewielką przestrzeń sprawiając, że wnętrze staje się większe i pełne światła.

1-(1)
j4

Lokalizacja: Gdańsk

Ilość pokoi: 4

Metraż: 82,67m2

Projektując wnętrze z charakterem, trzymaliśmy się kilku zasad. Postawiliśmy na wyrazisty kolor orzechowego drewna, który zestawiliśmy z delikatną formą jasnej kuchni i dodatkami w odcieniach różowego złota.

Lokalizacja: Gdańsk

Ilość pokoi: 3 pokoje

Metraż: 61,5m2

Klasyczna i wszechobecna czerń, zastąpiona została odcieniem gorzkiej czekolady, która konsekwentnie występuje jako motyw przewodni w całym apartamencie. Towarzyszą jej odcienie złota, granatu na tle wariacji beżu.

salon1
łazienka 2 vintage

Lokalizacja: Gdańsk

Ilość pokoi: 3 pokoje

Metraż: 18 m2

Łazienki zaprojektowane dla dwóch apartamentów utrzymanych w nowoczesnej wersji stylu vintage. Realizacje wyróżnia prostota i minimalizm. Całość utrzymana została w bieli, czerni oraz odcieniach beży i szarości, które w połączeniu z chromowaną armaturą, fornirowanymi szafkami i skórzanymi uchwytami, tworzą spójną, harmonijną kompozycję.

Lokalizacja: Gdynia

Ilość pokoi: 3

Metraż: 72 m2

Komfortowa aranżacja to taka, która jest przede wszystkim praktyczna. W tej postawiliśmy na akcenty naturalne, takie jak drewniana podłoga, klimatyczne płytki podłogowe, ekologiczne materiały obiciowe oraz pledy i koce o grubym splocie.

m4
i2

Lokalizacja: Gdynia

Ilość pokoi: 1

Metraż: 10 m2

Aranżacja utrzymana w klimacie skandynawskim, stawiającym na świeżość i lekkość formy. Poprzez zastosowanie jasnej kolorystyki, ciemna i przytłaczająca wcześniej kuchnia została optycznie powiększona.