Select your language

Zobacz nasze
projekty

Zajmujemy się projektowaniem indywidualnych mieszkań, apartamentów na wynajem oraz domów. Chętnie wykonujemy również aranżacje lokali usługowych i przestrzeni biurowych, a także ściśle współpracujemy z wiodącymi deweloperami.

No. 159
Apartament Prezesa

Klasyczna i wszechobecna czerń, zestawiona została z odcieniem coqnacu, jarzębiny i orzecha, który konsekwentnie przewija się jako motyw przewodni w całym apartamencie, nadając mu eleganckiego wyrazu. Towarzyszą jej chłodne odcienie szarości i srebra w opozycji do miękkiej tapicerki i złotych dodatków. W salonie główną rolę grają wielkoformatowe płyty w zestawieniu z dymionym szkłem i eleganckim kompletem wypoczynkowym. Kompozycje zamyka wariacja wiszących opraw sufitowych. Projekt apartamentu powstał przy współpracy z Biuro Projektowe Nowicki.

Miejsce realizacji: Warszawa
Projektowana powierzchnia: 88 m²

No. 139
Rezydencja Ogrody Tesoro

Podczas wykonywania projektu w celu uzyskania wyrazistego i unikalnego charakteru najważniejszą zasadą jest harmonia połączenia wszystkich materiałów. To właśnie przyświecało nam w trakcie aranżacji tej wyjątkowej rezydencji, której punktem wyjściowym jest zestawienie różnych wzorów spieków kwarcowych. W oparciu o nie zaangażowana została cała przestrzeń domu oraz ogrodu zimowego, który po otwarciu drzwi stanowi integralną część strefy dziennej i otwiera wnętrze na piękny widok i otaczającą naturę.

Miejsce realizacji: Gdynia
Projektowana powierzchnia: 150 m²

No. 111
Apartament na wynajem

Mieszkanie zostało zaprojektowane w oparciu o klasyczną i stonowaną bazę w męskim klimacie. Rozbielone ściany powiększają optycznie niewielką przestrzeń sprawiając, że wnętrze staje się większe i pełne światła. Klimat w mieszkaniu zbudowany jest za pomocą detali. Wyrazista tapeta z widocznym splotem, czarne dodatki, a także nietuzinkowy kolor zastosowany w meblach łazienkowych sprawiają, że apartament zyskuje wiele planów i zdecydowanie zwraca na siebie uwagę.

Miejsce realizacji: Gdańsk
Projektowana powierzchnia: 41,44 m²

No. 157
Apartament Pokazowy

Życie w ciągłym pędzie, natłok obowiązków i stres coraz częściej definiują ostateczny wygląd projektowanego mieszkania. Potrzeba wyciszenia się, zrelaksowania, odprężenia wyklucza pstrokate, jaskrawe i mocne kolory, zwracając uwagę ku neutralnym tonom. Aranżując takie mieszkanie warto skorzystać, ze stonowanej palety produktów, jakimi jest jedwab, kaszmir, orchidea, kwarc, wapień i marmur. Wystarczy do tego dodać podłogę z bielonego dębu, trochę błysku i oaza spokoju gotowa. Mieszkanie zostało opracowane dla JMK Development.

Miejsce realizacji: Gdańsk
Projektowana powierzchnia: 65,27 m²

No. 100
Apartament Browar Gdański

Projektując wnętrze z charakterem, trzymaliśmy się kilku zasad. Postawiliśmy na wyrazisty kolor orzechowego drewna, który zestawiliśmy z delikatną formą jasnej kuchni i dodatkami w odcieniach różowego złota. Całość podbita została dzięki grafitowej, przetartej podłodze i przełamana rozbielonym odcieniem różu na ścianie. Na ścianie umywalkowej zastosowano płyty betonowe, które w połączeniu z klasycznym wzorem marmuru są idealnym tłem dla pięknie wykonanej szafki pod umywalkę.

Miejsce realizacji: Gdańsk
Projektowana powierzchnia: 82,67 m²

No. 161
Apartament Pokazowy

Drewno to bezsprzecznie jeden z najwdzięczniejszych materiałów jakimi dysponuje architekt. Mnogość kolorów, wykończenia, struktur i form, które mogą z niego powstać daje niezliczone możliwości. W przypadku tego projektu, motyw drewna konsekwentnie przewija się i łączy w spójną całość wszystkie pomieszczenia. Zaprasza na wejściu, wiedzie przez korytarz współgrając z tapetą, kryje się w przesłonie, oddzielającej strefę wejściową, nadaje elegancji kamiennej kuchni, aby ostatecznie podkreślić główną ścianę w salonie. Mieszkanie zostało opracowane dla JMK Development.

Miejsce realizacji: Gdańsk
Projektowana powierzchnia: 72,92 m²

No. 160
Apartament Pokazowy

Podczas etapu projektowania warto szukać inspiracji również w tym co nas otacza. Eksplozja jesiennych kolorów, stanowi idealną paletę barw, która może posłużyć, jako punkt wyjściowy w procesie aranżacji mieszkania. Ciepły odcień karmelu, głęboki burgund, orzech, popiel, szałwia, naturalny kamień, w zestawieniu z dymionym szkłem, nowoczesnym oświetleniem tworzy eleganckie, ciepłe wnętrze, a wszystko to otula niczym obraz pas partu, jasne tło ścian. Mieszkanie zostało opracowane dla JMK Development.

Miejsce realizacji: Gdańsk
Projektowana powierzchnia: 65,27 m²

No. 143
Łazienka

Doskonałym pomysłem na podkreślenie ścian i wyeksponowanie konkretnych elementów jest używanie tapet. Dzięki nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie korzystać z nich, także w przestrzeniach mokrych oraz narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Ilość motywów i gama kolorystyczna przyprawi o zawrót głowy nie jedną osobę. W przypadku tej realizacji postawiliśmy na motyw kwiatowy, który w połączeniu z surową płytką imitującą beton i gresem drewnopodobnym tworzy zgrane trio, sprzyjające długim kąpielom.

Miejsce realizacji: Gdynia
Projektowana powierzchnia: 5,3 m²

No. 142
Pokój Kąpielowy

Projektowanie pokoju kąpielowego w oparciu o zestawienie bieli i szarości z drewnem wcale nie musi być pospolite. Świetnym motywem na dodanie aranżacji pazuru jest podzielenie pomieszczenia na strefę suchą i strefę mokrą za pomocą przejścia jednego materiału w drugi. Pomocna może okazać się również asymetria tekstur, która wyeksponuje strefę o wyraźnie lżejszym środku ciężkości.

Miejsce realizacji: Kraków
Projektowana powierzchnia: 12,5 m²

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!

Rozpocznijmy nasz wspólny projekt, porozmawiajmy, podyskutujmy! Jesteśmy dla Ciebie!!

Kapitańska 31b/3
81-249 Gdynia

Skorzystaj z formularza